Facebook Likebox SliderNotesy Klejone i Spiralne

W naszej ofercie znajdziesz: notesy klejone bez okładki, notesy klejone z okładką, notesy spiralowane. Notesy wykonane są rzetelnie, a dzięki umieszczeniu na nich logo oraz nazwy firmy, będą reklamą samą w sobie.

Notesy są bardzo praktyczne, a jeśli dodatkowo są dobrze wykonane, mogą pełnić swoją funkcję reklamową przez długi czas, oczywiście, jeżeli na każdej stronie notesu lub na okładce znajdzie się logo i nazwa firmy. Notes możemy podarować naszemu klientowi, który z pewnością odczyta to jako bardzo miły gest ze strony firmy. Biorąc pod uwagę, że notes jest produktem użytkowym, będzie przypominał klientowi o istnieniu firmy dopóty, do póki nie wykorzysta go w całości.

Szukasz firmy, która wykona dla ciebie perfekcyjne notesy? Trafiłeś idealnie! Jeżeli notes zostanie podarowany klientowi czy kontrahentowi, masz pewność, że użyje go niemal każdego dnia i przypomni sobie o Twojej firmie - czy jest skuteczniejsza reklama? Zapraszamy do ustalenia szczegółów; kolorystyki, rodzaju i grubości notesów oraz ich nakładu.

Nasza agencja wykonuje notesy klejone i spiralne, z okładką lub bez. Zapraszamy do kontaktu!

Przykładowe Realizacje: