Facebook Likebox SliderOznakowanie, Oklejanie samochodów, Zmiana koloru Auta 

Oznakowanie samochodu to bardzo skuteczna forma reklamy, którą można porównać do mobilnej, mini kampanii reklamowej – za każdym razem, kiedy poruszasz się swoim samochodem, reklamujesz firmę. Do wykonania tej usługi wykorzystujemy jedynie najlepszej jakości materiały, dzięki czemu nasze realizacje są bardzo trwałe. Oklejanie samochodów, realizujemy w Mińsku Mazowieckim w Warszawie czy też w całym mazowieckim.

Dzięki nam Twoja reklama zyska nową jakość – zaufaj nam!

Z NAMI POWŁOKA LAKIERNICZA TWOJEGO SAMOCHODU DŁUGO POZOSTANIE W STANIE NIENARUSZONYM !!!

ZMIANA KOLORU AUTA

Twój samochód, w krótkim czasie, może zmienić swój kolor na „bliższy” stylistyce, w której wykonana jest identyfikacja wizualna firmy. Zmiana koloru odbywa się poprzez nałożenie nowoczesnej folii. Folia może zostać nałożona na dowolną część karoserii i usunięta w każdej chwili, bez uszczerbku na powłoce lakierniczej samochodu.

GRAFIKA REKLAMOWA

Grafika reklamowa na karoserii samochodu, polecana jest przede wszystkim firmom budowlanym, kosmetycznym, remontowym lub też wykończeniowym. Jeżeli wykonując usługę, potrzebujesz samochodu – grafika reklamowa jest właśnie dla Ciebie. Jest to niedrogi sposób na skuteczną i mobilną reklamę.

ZABEZPIECZENIE LAKIERU

Kupując firmowy samochód chcemy, aby jego wartość nie spadła zbyt szybko. Niestety, wyjazdy do klientów mogą skutkować częstymi, choć niewielkimi rysami czy zadrapaniami. Możemy tego uniknąć poprzez zabezpieczenie lakieru naszego samochodu specjalną bezbarwną folią o różnej przezroczystości oraz grubości. Już dziś zabezpiecz swój samochód przed czynnikami zewnętrznymi! Jesteśmy gotowi nawet na najtrudniejsze zadania. Jeśli i Ty jesteś gotowy na reklamę swojej firmy w zupełnie nowej odsłonie zapraszamy do kontaktu!

 

Jesteś zainteresowany grafiką reklamową na swoim aucie?

W razie pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Skontaktuj się z nami

Przykładowe Realizacje: