Facebook Likebox SliderPrzyciemnianie Szyb

Każdy kierowca wie, że podczas jazdy samochodem najbardziej liczy się komfort i bezpieczeństwo. Przyciemnione szyby gwarantują jedno i drugie. Nie powinno nas zatem dziwić, że usługa ta cieszy się ogromną popularnością! Nasza Agencja Vizion Studio oferuje profesjonalne wykonanie przyciemniania szyb – szybko, fachowo i w konkurencyjnej cenie!

Przyciemnianie szyb to doskonała metoda na to, aby nie tylko zwiększyć komfort użytkowania samochodu, ale również sprawić, aby prezentował się on bardziej atrakcyjnie. Montaż folii jest bezpieczny i odbywa się absolutnie bezinwazyjnie dla twojego samochodu.

Dlaczego warto przyciemniać szyby? - Bezpieczeństwo i komfort jazdy

Przyciemniane szyb to oferta dla osób, które zdają sobie sprawę z tego, jak wiele korzyści może przynieść ten zabieg.

Po pierwsze, zabieg ten gwarantuje nam ochronę przed promieniowaniem UV. Jeżeli do przyciemniania szyb wykorzystywane są specjalnie do tego celu przygotowane folie z atestami, możemy być pewni, że ochrona przed szkodliwym promieniowaniem zostanie zapewniona!

Po drugie, mała przepuszczalność światła. Jest to zaleta bardzo korzystna, zwłaszcza w bardzo upalne dni. Dzięki zastosowaniu folii samochód nagrzewa się znacznie wolniej, dzięki czemu możemy dłużej cieszyć się z niskiej temperatury wewnątrz naszego pojazdu.

Po trzecie, przyciemnianie szyb ogranicza ryzyko oślepienia. Każdy kierowca wie, że oślepienie podczas prowadzenia samochodu zdarza się często i jest niezwykle niebezpieczne zarówno przez światło słoneczne jak i przez nadjeżdżający samochodów.

Po czwarte, dyskrecja. Jeżeli chcemy zachować nieco prywatności na drodze, przyciemnianie szyb będzie dla nas idealnym rozwiązaniem.

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnie wykonanej usługi, w krótkim czasie i z wykorzystaniem najlepszych materiałów – zapraszamy! Nasza Agencja Reklamowa Vizion Studio wykona dla ciebie tę usługę szybko i solidnie! Koszt kompletnego przyciemnienia szyb zaczyna się od 300zł netto.

przyciemnianie2